Всесвітня

військова

енциклопедія

Візьми участь у створенні енциклопедії WorldMilitary.

Стань співавтором і отримай можливість:

  • додавати інформацію
  • редагувати розділи
  • публікувати статті
  • брати участь у конкурсах
  • отримувати новини
  • відключити рекламу

Увійти в WorldMilitary

Забули пароль?

Реєстрація нового користувача

Пароль будет выслан вам по e-mail

Про проект WorldMilitary

Сучасна всесвітня військова енциклопедія WorldMilitary - ілюстрований каталог, енциклопедія про військову символіку, відзнаки, знаки розрізнення, військові нагороди, уніформу, військове спорядження та засобів індивідуального захисту, а також про багато іншого.

Енциклопедія в основному охоплює сучасний період, починаючи з 1990-х років по теперішній час. Але часове обмеження у проекті умовні, в деяких випадках окремі розділи проекту або якась інформація та матеріали можуть бути про предмети, (речі, символіку, малюнки і т.д.) більш пізнього періоду. Пізніший період охоплюється через прямий або непрямої зв'язку із сучасним періодом. Наприклад: предмети амуніції зроблені в середині 80-х років активно використовуються і в наш час.

Тематика енциклопедії також охоплює внутрішні і спеціальні війська, спеціальні підрозділи і частини, які входять до складу Міністерства Внутрішніх справ, Служби національної безпеки і розвідки, воєнізовані органи з охорони державного кордону.

В енциклопедію не входить інформація про вогнепальну і холодну зброю, засобів озброєнь. Це зроблено через більш вузьку спеціалізацію проекту. Не входить до енциклопедії інформація про символику, предмети і речі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з надзвичайних ситуацій, Митних органах за винятком внутрішніх військ, підрозділів спеціального призначення, органів і служб, що охороняють зовнішні кордони, які можуть знаходиться у складі цих органів.

В основі енциклопедії покладені принципи максимальної повноти відомостей, інформації і знань. А також відкритий і демократичний спосіб формування енциклопедії WorldMilitary. Будь-який зареєстрований користувач може взяти участь у створенні всесвітньої військової енциклопедії WorldMilitary.

Принцип максимальної повноти інформації про предмет реалізований в проекті шляхом створення на кожен об'єкт окремої "картки". У цій "картці" розміщуються детальні зображення предмета, які користувач завантажує на сайт, і будь-яка інформація відноситься до предмету, від назви, офіційних документів до вказівки розмірів предмета і його ваги.

Енциклопедія WorldMilitary буде цікавою та корисною широкому колу користувачів від військових колекціонерів, військових експертів і фахівців, студентів, курсантів військових навчальних закладів до простих користувачів всесвітньої мережі інтернет.

Енциклопедія WorldMilitary є молодим проектом, тому всі побажання, зауваження та будь-яка критика вітається. Ви завжди можете написати нам.

З повагою
Адміністація проекту "Енциклопедія WorldMilitary"
Серпень 2011р.

Реклама від Google: