Всесвітня

військова

енциклопедія

Візьми участь у створенні енциклопедії WorldMilitary.

Стань співавтором і отримай можливість:

 • додавати інформацію
 • редагувати розділи
 • публікувати статті
 • брати участь у конкурсах
 • отримувати новини
 • відключити рекламу

Увійти в WorldMilitary

Забули пароль?

Реєстрація нового користувача

Пароль будет выслан вам по e-mail

Відмова від відповідальності

 1. Worldmilitary, військова енциклопедія, каталог з відкритим вмістом де контент створюється в основному учасникам проекту, простим користувачам.
 2. Виходячи з цього Worldmilitary не може гарантувати істинність розміщених на проекті матеріалів, а також правильність, достовірність, точність, повноту відомостей наведених в проекті даних.
 3. Автори матеріалів, що містяться на сайті Worldmilitary приймають умови, згідно яких, опубліковані матеріали можуть бути змінені, відредаговані, переведені на інші мови не коректно, неправильно, або зі стилістичними, граматичним помилками. Також матеріал може бути видалений без попередження. Такі зміни можуть вноситися в будь-який час, в тому числі під час читання. Однак адміністрація сайту прагне до повноти і якості розташовуваних матеріалів.
 4. Ніхто з авторів, учасників, спонсорів, адміністраторів та осіб, як-небудь ще пов'язаних з проектом Worldmilitary, не несе відповідальність за появу неточної або помилкової інформації, а також за використання Вами даних, що містяться у проекті Worldmilitary або знайдених за посиланнями з них.
 5. Будь-які торгові марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються в статтях, належать їхнім законним власникам. Їх використання на сайті не дає право на будь-яке інше використання, крім передбаченого авторами матерiалiв Worldmilitary. Користувач несе відповідальність за порушення авторських та суміжних прав, а також за використання цих і подібних матеріалів.
 6. Читання, розповсюдження чи зміна інформації, розміщеної на Worldmilitary, може бути порушенням законів тієї країни, в якій користувач переглядає цей сайт. Енциклопедія Worldmilitary не закликає до порушення ніяких законів. Проект спирається на принципи вільного і відкритого поширення інформації в розумінні і в рамках Універсальної декларації прав людини ООН. Національні закони країни, в якій користувач переглядає цей сайт можуть трактувати захист свободи слова не так широко, як закони інших стан, міжнародні нормативні акти - в цьому випадку Worldmilitary не несе відповідальності за будь-які потенційні порушення цих законів з боку користувачів при створенні посилань на цей сайт або іншому використанні інформації що міститься в Worldmilitary.
 7. Незважаючи на те, що користувачі можуть виправляти помилки або прибирати помилкові судження, вони не зобов'язані цього робити. Тому вся інформація надається без гарантії корисності для будь-якої мети або придатності до якого-небудь використання.
 8. Worldmilitary не може нести відповідальність за будь яку завдану шкоду, тому що є добровільним співтовариством, вільно організованим для створення справжньої енциклопедії, каталогу. Інформація надається як акт доброї волі і не існує угоди або акту про наміри між користувачем, автором і Worldmilitary щодо використання або зміни інформації. Також ніхто в Worldmilitary не несе відповідальності за зміну, редагування або видалення будь-якої інформації, доданої авторами (користувачами, адміністратором) в енциклопедію Worldmilitary.
Реклама від Google: