Всесвітня

військова

енциклопедія

Візьми участь у створенні енциклопедії WorldMilitary.

Стань співавтором і отримай можливість:

 • додавати інформацію
 • редагувати розділи
 • публікувати статті
 • брати участь у конкурсах
 • отримувати новини
 • відключити рекламу

Увійти в WorldMilitary

Забули пароль?

Реєстрація нового користувача

Пароль будет выслан вам по e-mail

Угода про користування

1. Загальні положення

1.1. Ця угода про користування (далі - Угода) регулює відносини з одного боку між користувачами та авторами, і з іншого боку Всесвітньою Військовою Енциклопедією WorldMilitary.

1.2. Факт користування інтернет ресурсом WorldMilitary означає, що користувач, автор беззастережно погоджується на дотримання умов цієї Угоди. Користувач, автор також погоджується забезпечувати дотримання умов цієї Угоди будь-якими особами, які використовують його ім'я (логін), адресу електронної пошти для входу в систему інтернет ресурсу WorldMilitary.

1.3. Інтернет ресурс WorldMilitary залишає за собою право переглядати Угоду в будь-який час без персонального повідомлення користувачів. Той факт, що користувач продовжує користуватися Сайтом, буде вважатися згодою користувача з такими змінами. Нова редакція Угоди набуває чинності через 3 дні з моменту його розміщення на нашому ресурсі, якщо інші умови не були передбачені новою редакцією Угоди.

1.4. Через безплатність послуг, які надаються в рамках Угоди, до них не можуть бути застосовані норми про захист прав споживачів.

1.5. На авторів і користувачів поширюється крім цієї угоди і Відмова від відповідальності.


2. Терміни вживані у цьому угоді

2.1. Користувач - будь-яка фізична або юридична особа, яка знайомиться з матеріалами Всесвітньої Військової Енциклопедії WorldMilitary, а також користується ресурсом.

2.2. Автор - особа в установленому порядку зареєстрована на сайті WorldMilitary.org і розміщує будь-які матеріали (текст, зображення та ін.)

2.3. Національне законодавство, законодавство країни на території, якій, користувач, автор проживає, знаходиться.


3. Права і обов'язкии

3.1. При користуванні сайтом або реєстрації на сайті WorldMilitary.org користувач, автор погоджуються з цією Угодою та приймає на себе зазначені в ній права і обов'язки, пов'язані з використанням Всесвітньої Військової Енциклопедії WorldMilitary.

3.2. Натисканням кнопки «Я згоден» користувач, автор підтверджує, що йому 18 або більше років і що він погоджується з цією Угодою та приймає на себе зазначені в ній права і обов'язки.

3.3. Особи, які не досягли 18 років, можуть реєструватися на сайті WorldMilitary.org тільки за згодою своїх законних представників. Вік такої особи не може бути менше 14 років.

3.4. Інформація, що міститься на даному сайті, не може бути вiдтворена чи використана для публікацій без письмового дозволу сайту WorldMilitary.org.

3.5. Ні за яких обставин сайт WorldMilitary.org не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати, які виникли у зв'язку з його використанням або неможливістю використання цього ресурсу.

3.6. Забороняється проводити копіювання (викачування) контента (зміст сайту) як за допомогою програм так і без.

3.7. При реєстрації необхідно вказати дійсний електронну адресу, до якого має доступ тільки користувач, ін. дані і пароль, який користувач вибирає самостійно. Для входу в систему необхідно ввести у відповідні поля електронну адресу і пароль. Електронна адреса є логіном.

3.8. Користувач несе відповідальність за всі дії, пов’язані з використанням його електронної адреси, імені для входу в систему і пароля. Користувач, автор має право користуватися послугами та сервісом сайту WorldMilitary.org тільки за допомогою власної адреси електронної пошти. Користувач, автор зобов'язаний використовувати свою адресу електронної пошти для входу в систему. Користувач, автор зобов'язаний стежити за збереженням свого пароля і не розкривати його стороннім. Користувач не має права передавати або продавати свої дані для входу в систему третім особам.

3.9. Користувач має права дозволяти третім особам використовувати його електронну адресу, ім'я для входу в систему і пароль. При використанні третіми особами за згодою на те користувача або відповідно до повноважень, якими користувач наділив третя особа, користувач несе персональну відповідальність за дії цих третіх осіб.

3.10. У разі виявлення користувачем, що його дані для входу в систему сайту WorldMilitary.org розкриті або можуть бути використані третіми особами, або використовуються третіми особами незаконно або у випадку таких підозр, користувач зобов'язаний негайно змінити дані для входу в систему і повідомити про це адміністрацію сайту WorldMilitary.org.

3.11. Всесвітня Військова Енциклопедія WorldMilitary залишає за собою виняткове право без попереднього сповіщення, а також без будь-яких зобов'язань перед користувачем, автором змінювати або припиняти функціонування даного ресурсу, його окремих частин, сервісу чи послуг, і видаляти (тимчасово або остаточно) дані, надані автором.


4. Заборони, обмеження і відповідальність.

4.1. Не може бути автором особа віком до 18 років або особа, що тимчасово або постійно відсторонене від користування послугами Сайту. А також особи обмежені у дієздатності або недієздатні. Особи, які не досягли 18 років, можуть користуватися послугами сайту WorldMilitary.org тільки за згодою своїх законних представників.

4.2. Заборонено розміщувати контент, який не відноситься до тематики розділів сайту. Заборонено також використовувати сервіс Сайту для завантаження, пересилання, передачі або будь-якого іншого способу розміщення контенту, який є незаконним, шкідливим, загрозливим для сайту.

4.3. На сайті WorldMilitary.org заборонено розміщувати, фото та відео матеріали, тексти, що містять:

 • ненормативну лексику, образливі, непристойні, наклепницькі, незаконні, расистські, агресивні, а також такі, що дискредитують, і принижують людську гідність вираження;
 • матеріали, що порушують права інтелектуальної власності або будь-які інші права третіх осіб;
 • пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення;
 • вербування в недержавні та незаконні воєнізовані формування;
 • порнографічні матеріали, в т.ч. фотографії порнографічного і еротичного змісту;
 • матеріали містять у собі рекламу.

4.4. Автор несе відповідальність за опубліковані матеріали згідно з національним законодавством і відповідно до цієї Угоди. Вся інформація, дані, текст, фотографії, графічні зображення, аудіо, відео та інші матеріали (контент), розміщуються автором для загального доступу, і відповідальність несе автор.

4.5. Вся інформація опублікована автором на сайті, яка містить обмеження і заборони, передбачені пунктами 4.2, 4.3 цієї угоди підлягають видаленню без повідомлення автора.

4.6. Автору, який порушив положення, передбачені пунктами 4.2, 4.3 цієї угоди, ресурс WorldMilitary.org можемо обмежити доступ користувача до сайту, частково або повністю, без попереднього повідомлення та подальших зобов'язань з боку сайту WorldMilitary.org.

4.7. Користувачі а також автори порушують даний угоди обмежуються ресурсом WorldMilitary.org в доступі частково або повністю.

4.8. Сайт WorldMilitary.org може в будь-який час припинити дію угоди з автором, у разі порушення автором будь-яких положень цієї угоди.

4.9. Бездіяльність з боку WorldMilitary.org в разі порушення користувачами або третіми особами положень Угоди не позбавляє WorldMilitary.org права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмову ресурсу WorldMilitary.org від своїх прав у разі виникнення подібних порушень у майбутньому.


5. Умови дії, зміни і вступу в силу угоди про використання.

5.1. Ця угода вступає в силу за умовчанням з моменту початку використання сайту користувачем, автором.

5.2. Угода може бути змінена в будь-який час без попереднього персонального оповіщення авторів і користувачів.

5.3. Нова редакція Угоди або зміни вступають в силу з моменту опублікування на сайті WorldMilitary.org.

Реклама від Google: